Батальйону “Донбас Україна” сьогодні 2 роки

16708383

Сьогодні, 16 лютого, виповнюється два роки з моменту створення 46 ОБСпН”Донбас Україна”!

І звичайно ж хочеться привітати Всіх, хто служив і служить по сьогоднішній день, всіх хто був і є поруч!
Так, сама історія батальйону корінням йде в далекий і гарячий 2014 рік. Історія Добровольців. Історія патріотів. Історія гарячих сердець жителів України і не тільки. Історія звільнення Лисичанська, Попасної, Іловайський котел… Історія батальйону “Донбас” перейшла в історію “Донбас Україна”. Історія, яка отримала продовження боротьби з російським агресором на сході України. Наша з Вами історія.

Батальйон по праву вважається одним з кращих. Батальйон в якому служать військовослужбовці, які знають – шеврон оплачений кров’ю загиблих побратимів. І їм за честь носити сокола на рукаві. Батальйон де всі, від рядового бійця до командування, розуміють: “Якщо не ми, то хто ж?!” Батальйон, де немає політики, де є лише одна мрія-цілісність України! Адже Донбас-це Україна!
Вже два роки, наш батальйон практично не виходить із зони АТО. За спиною і Горлівський напрямок, і Сєвєродонецьк, і гаряча Мар’їнка, а зараз Светлодарская дуга. З величезною мужністю, честю і патріотизмом бійці “Донбас Україна” стоять на передових позиціях. Поранені та загиблі… Це теж наша сторінка.

Але сьогодні ми говоримо:”З святом, бійці! З днем народження батальйону”! Всім сил, терпіння, мирного неба і завжди повертайтеся додому живими і здоровими! І кожному військовослужбовцю, честь і слава!!!