Подарунки від друзів батальйону – Нескучненскої загальноосвітньої школи

15822693

Вчора, в розташування нашої частини була доставлена посилка від наших друзів з Нескучненской загальноосвітньої школи імені Н.А.Корфа Донецької області.
З учнями та педагогами цієї чудової школи ми познайомилися, коли батальйон перебував у Мар’їнці.
Нескучненской школі понад 120 років. Там є власний музей і традиційна українська світлиця. Але головне – в цій школі навчаються прекрасні діти і працюють справжні патріоти нашої Батьківщини. Вони знають про те, що відбувається на фронті, у багатьох в Мар’їнці є друзі і родичі. У цій школі діти знають, що за лінією фронту російські окупанти і загарбники.
Так ось, наші друзі-учні під керівництвом директора школи Олени Олександрівни Піскун підготували і надіслали подарунки нашим бійцям – це малюнки з привітаннями та побажаннями до Нового року і Різдва, традиційні ляльки-мотанки та солодощі до чаю.

Величезне спасибі нашим друзям з Нескучненской школи за щирі привітання, милі малюнки та зворушливі послання! Ляльки-мотанки стануть нашими оберегами і займуть свої місця на бойових позиціях Светлодарскої дуги і будуть разом з бійцями охороняти і захищати нашу землю від ворога!
І цукерки підуть за призначенням.
Друзі, знайте, ворог не пройде! Ми зробимо все, щоб ви росли щасливими і багатими, щоб вас оточували мир і добро!

15895395 15826357 15826223 15822727