Урочисті заходи до дня ЗСУ у батальоні

1539285)

В цей морозний святковий день, на полігоні смт. Черкаське, на честь дня Збройних Сил України, був побудований весь особовий склад 46 ОБСпН “Донбас Україна “.
Здавалося,  холод і сніг внесуть чималий негатив в настрій бійців. Але посмішки почесних гостей не дали цьому трапиться. До нас завітали :

– перший склад батальйону НГ “Донбас “і ВСУ “Донбас Україна” в особі: друже Лермонтов, друже Піаніст, друже Вінниця і друже Африка.
– волонтери, які з перших днів війни на сході країни підтримують наш батальйон: Василь Чабанів, Вікторія Павлова, Стела Орел, Леонід Краснополький, Валерій Бережний.
– і наші друзі, які брали активну участь у створенні батальйону, у волонтерській діяльності і по сей день з нами, депутат верховної ради Наталія Веселова та помічник народного депутата Олеся Цибулько.

Урочисте шикування розпочалося з підняття державного прапору під гімн України. Після вітального вступу командира батальйону полковника Ст. Власенко (Пугач), понад 50 чоловік знову прибулого складу прийняли присягу на вірність українському народові. Серед яких були громадяни Білорусі та Росії, які воювали з перших днів війна за Україну: це друже Лев (батальйон Донбас) і подруга Валькірія (батальйон Айдар). Тепер вони на законній підставі, легально проходять службу в 46 ОБСпН!

І звичайно ж були нагороди)!

-Почесним нагрудним знаком “Гордість Батальйону Донбас” нагороджені бійці і волонтери:
1.сержант Громов Д. А.(Ден)
2.мл.сержант Ниткин Ю. А.(Кацап)
3.мл.сержант Тарасенко Ст. Ст.(Дракула)
4. мл. сержант Денис Н. В. (Тімон)
5. сержант Кудря В. С. (Єнот)
6.солдат Сарабун А. В.(Вінниця)
7. мл. сержант Волинський В. В.(Нільс)
8. Орел Стелла Григорівна
9. Павлова Вікторія Василівна
10. Чабанов Василь
11. Бережний Валерій Іванович
12. Демченко Олександр

-медаллю Української Православної Церкви (КП) “За Любов та Жертовність До України “

1. мл. сержант Лебідь О. В.

-Так само п’ять осіб отримали Почесну Грамоту Батальйону “Донбас Україна “:
1.Веселова Наталія
2.Цибулько Олеся
3.Краснополький Леонід
4.Плахута Віталій
5.лейтенант Зарицький А. О.

-Почесним знаком Генерального Штабу 3-го ступеня
1.мл.сержант Коблик Ст. Ст.

-Командир розвідувально-диверссионной роти лейтенант М. А. Черниш (Чорний), буі викликаний в генеральний штаб України, де йому в урочистій обстановці прем’єр-міністром України В. Гройсманом, було вручено цінний подарунок-годинник.

Хвилина пам’яті загиблим у цій війні невизнаної………….

Звичайно ж був маленький концерт від студентів р. Дніпра, подарунки від волонтерів та як же без солдатського обіду)! В справжніх польових умовах наші почесні гості спробували куліш і суп, приготований нашими трудівницями, кухарями батальйону.
День йшов з величезною швидкістю, але все не могли розійтися бійці. Враження, розмови, фотографії…Та тільки ми на бойовому слажуванні, і вже після обіду підрозділ відбув знову на стрільбища. Йде війна, а потім ми відсвяткуємо…
Величезна подяка командуванню та особовому складу батальйону, нашим гостям за свято, за підтримку, за те, що ми єдині у прагненні зберегти Україну!

Ще раз всіх зі святом Збройних Сил України!!! І наші щирі вітання Усім нагородженим!!!

1539121 153558 153507 153504 152679 152676 15356 15267 153566 (Копировать)