Бійці «Донбас-Україна» разом з учнями і студентами Лозової озеленювали місто

posadka

У випадку коли підрозділ не виконує бойові завдання або не перебуває на стадії підготовки до їх виконання, командування 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» завжди готове допомогти мешканцям місць дислокацій частини в їх прагненні покращити міста і села нашої країни.

Як і було анонсовано, 8-го листопада військовослужбовці батальйону разом з учнями і студентами Лозівської філії Харківської автомобільного технікуму, СПТУ №36 і СШ №12 висадили кількасот кущів хризантем, троянд, шипшини та ялівця на території міста.

Бійці артилерійського підрозділу батальйону були задіяні у озеленювальних роботах в парку Перемоги. Під час спільної праці відбулось щире спілкування воїнів батальйону «Донбас-Україна», студентів, учнів та викладачів. Для багатьох лозівчан став відкриттям той факт,що переважне число бійців батальйону – мешканці навколишніх областей, в тому числі і Харківської.

Завідуюча Лозівської філії Харківського автомобільного технікуму Віра Рінкман розповіла про те, що серед студентів навчального закладу, який вона очолює, теж є учасники АТО і з ними вона часто зустрічається.

Невимушеність спілкування виявилась, навіть, в пригощанні бійців батальйону кондитерськими виробами – пиріжками, виготовленими студентами технікуму.

Інша група військовослужбовців батальйону «Донбас-Україна» разом з наданою командуванням частини технікою – вантажним автомобілем ЗІЛ-131 допомогла в облаштуванні алеї біля міського будинку культури.

В коментарі місцевим телеканалам «Сігма» і «Вектор», гранатометник 1-ої штурмової роти батальйону «Донбас-Україна» друг «Кардинал» відзначив, що батальйон готовий відгукнутись на прохання та позитивні ініціативи лозівчан, тим більше, що відтворююча робота – це те чим займались бійці батальйону в мирний час, а вкорінюватись в місті треба не лише в переносному, але й в прямому значенні цього слова.

razomМи своїми діями доводимо готовність до системної співпраці на благо міста Лозова. А ще чекаємо на відповідні кроки назустріч з боку, перш за все, міської влади. І, звичайно, сподіваємось на постійну підтримку всіх лозівчан