Громадські активісти міста Лозова зустрілись з представниками батальйону «Донбас-Україна»

93417 листопада в залі засідань Лозівського міськвиконкому відбулась зустріч представників квартальних комітетів міста. Родзинкою заходу стало спілкування з представниками батальйону. 46-ий окремий батальйон спеціального призначення «Донбас-Україна» на зустрічі представляли: прес-офіцер батальйону Людмила Калініна (подруга «Строітєль»), бухгалтер частини Олександра Ферт (подруга «Литва»), гранатометник 1-ої штурмової роти Руслан Тимощук (друг «Кардинал»).

Випереджаючи багато запитань подруга «Строітєль» запевнила лозівчан в тому, що батальйон спеціального призначення «Донбас-Україна» розташувався в Лозовій надовго. А це, як відзначила Людмила Калініна, поза всяким сумнівом, позитивний для розвитку міста факт, оскільки лозівчани матимуть можливість працевлаштування на базі батальйону, відновлена інфраструктура військової частини стане частиною міста.

Прес-офіцер детальніше зупинилась на питаннях облаштування закинутої військової частини, розповіла про особливості підпорядкування батальйону в загальній структурі Збройних Сил України, коротко розповіла про місце виконання бойових завдань батальйону безпосередньо в зоні бойових дій.

Присутні на зустрічі цікавились можливостями співпраці батальйону «Донбас-Україна» з жителями міста в питаннях благоустрою Лозової, допомоги в облаштуванні прибудинкових територій, незручностях, які виникають під час переміщення військової техніки.

Реагуючи на питання дотримання військової дисципліни і охорони громадського порядку, представники батальйону дали контактні телефони. Було неодноразово відзначено, що про будь-які випадки негідної поведінки військовослужбовців слід відразу повідомляти керівництво батальйону.

Загалом зустріч пройшла конструктивно, відчувалось, що представники громадськості задоволені відкритим діалогом з військовослужбовцями батальйону і обидві сторони почули одне одного. Не сумніваємось, що подібні заходи будуть відбуватись постійно і 46-ий окремий батальйон спеціального призначення «Донбас-Україна» незабаром стане невід’ємною і органічною частинкою міста Лозова

Друг «Кардинал»