lozova

«Донбас-Україна» вкорінюється в Лозовій

З кінця жовтня місто Лозова стало затишним місцем відпочинку від воєнних буднів для 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна», в якому несуть свою службу сотні щирих патріотів свого краю. Загальний настрій бійців: ми повинні зробити навколишній світ кращим і гармонійнішим, НАШЕ місто повинне буде найкращим в країні!

4 листопада бійці 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» отримали саджанці для покращення благоустрою міста Лозова – місця постійної дислокації частини.

Ми дуже вдячні приватному підприємцю Олександру Петрову, який активно просуває ідею ландшафтного дизайну і зелених парків в українських містах. Бійцям батальйону «Донбас-Україна» було передано вісімдесят саджанців шипшини, хризантеми і ялівця для розсади.
В коментарі телеканалу «Вектор» бійці батальйону «Донбас-Україна» зазначили, що цей їх крок є виявом позитивних намірів щодо міста. В позафронтових умовах бійці батальйону – мирні люди і готові до відтворюючого способу життя. Частина прибула в Лозову надовго та готова пустити корені не тільки в переносному, але й в прямому змісті цього слова

8-го листопада кущі і дерева будуть висаджені на території автомобільного технікуму і 4-го мікрорайону. Ми запрошуємо всіх бажаючих доєднатись до нашої ініціативи. Комплектація ініціативної групи за телефонами:
067 713 14 15
095 512 10 08
Пост: Руслан ТИМОЩУК (друже Кардінал)

lozova1 lozova2