Без имени-2

Хотілося б внести якусь ясність у те, що відбувається

роз'яснювальна інформація

У зв’язку з останніми подіями, навколо батальйонів “Донбас” (2й батальйон спеціального призначення НГУ) і “Донбас – Україна” (46й готельний батальйон спеціального призначення ВСУ), хотілося б внести якусь ясність у те, що відбувається:

Батальйон “Донбас-Україна” (46й окремий батальйон спеціального призначення) продовжує своє формування. Основним кістяком даного підрозділу є бійці 2го батальйону спеціального призначення, які з різних причин побажали покинути ряди НГУ.

Серед основних причин, можна виділити наступні:

  • Особисті мотиви;
  • Бажання служити в структурі, яка має більш потужним озброєнням (яким за законодавством не можуть володіти структури МВС);
  • Розуміння ситуації в зоні АТО (перехід від простих бойових операцій, до повномасштабних бойових дій).

Так само хотілося б відповісти на найпоширеніші питання:

Ні командування, ні особовий склад “Донбас-Україна” НЕ планують займатися політичними питаннями і інтригами. Ні зараз, ні в подальшому

Потрапити в батальйон не просто.

Вимоги до особового складу завищені. Крім обов’язкових для ЗСУ вимог, до особового складу 46го окремого батальйону “Донбас – Україна” пред’являються наступні:

  • Морально-вольові якості;
  •  Інтелект;
  • Ряд додаткових психологічних вимог.

Іншими словами: йде формування повноцінного елітного підрозділу. Потрапити туди зможе далеко не кожен бажаючий. Підрозділ комплектується з урахуванням:
– Розуміння реалій військових дій.
(Йдеться про те, що командування підрозділу складається з бойових офіцерів, а особовий склад та інструктори – розуміють не тільки військову теорію, а й повністю ґрунтуються на практиці військових дій в нашій країні);
– Розуміння необхідності в певних підрозділах і певних навичках бійців.
(Як говорилося вище, “Донбас-Україна” – комплектується, як дійсно – елітний підрозділ ЗСУ)
ДОДАТКОВО:
При підрозділі формується прес-центр. Він буде своєчасно інформувати вас про всі новини батальйону. Попереджаємо заздалегідь:
– Прес центр не використовується для піару окремих особистостей чи політичних ігор. Він існує лише як офіційне джерело інформації про підрозділ.
Іншими словами: у нас “команда – зірка”, а не “команда зірок”. Бійці підрозділу поділяють цю точку зору. Тим більше, що в “Донбас-Україна” приходять з єдиною метою – захищати Україну. Особовий склад і командування не планує використовувати святий обов’язок як політичний трампліну.
– Прес-центр не буде використовувати соціальні мережі в якості анонсу військових операцій.
Іншими словами: наші публікації про стан справ ніяким чином не стануть аналітичним матеріалом для ворожої розвідки. На сторінках ви не знайдете передчасних анонсів наступів, аналізу ПОТОЧНИХ військових дій, “рад” командуванню ВСУ. Все це робиться для того, щоб зберегти життя людей. Надто вже часто публікації в соціальних мережах грали негативну роль в ході бойових дій.
Наше діло праве! Ворог буде розбитий! Перемога буде за нами!