роз'яснювальна інформація

Роз’яснювальна інформація.

Роз’яснювальна інформація.

У відповідь на заяву С. Семенченко, про те, що офіційна сторінка “Добровольчий батальйон територіальної оборони Донецької області” Донбас “була зламана, доводимо до відома:

1) Дана сторінка зламана була. Інформація подається тими ж людьми. С.Семенченко до даної сторінки відношення не має.

2) Логін і пароль даного ресурсу не змінювався.

Відносно запиту С.Семенченко в Міністерство Оборони України з формування батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” заявляємо:

1) Фактична назва підрозділу “46й окремий батальйон спеціального призначення”. Саме таким чином підрозділ проходить по всіх документах. Подаючи запит на підрозділ “Донбас-Україна”, розуміючи специфіку військової документації, військовослужбовець С.Семенченко зобов’язаний був розуміти, що відповідь прийде негативний.

2) Пропонуємо подати повторний запит на вказане вище підрозділ. І нагадуємо, що якщо подати запит на підрозділ НГУ “Донбас” (формальна назва “2й батальйон спеціального призначення”), то офіційну відповідь теж буде негативним.

Відносно так званого “проходження військової служби” депутата України Семена Семенченко заявляємо:

1) За законодавством України, С.Семенченко не міг суміщати посаду командира батальйону та посаду депутата Верховної Ради України. Таким чином, ще 24.11.2014, С.Семенченко подав офіційний рапорт з проханням відсторонити його від займаної посади. Рапорт був задоволений. Відповідна офіційна інформація існує у відкритому доступі на офіційному сайті Національної Гвардії України:

http://vv.gov.ua/news.php?nid=6939&lang=ua

Поза всяким сумнівом, цей сайт ніяким чином зламаний бути не міг.

2) Відповідно до даного рапорту, С.Семенченко був переведений на службу у військовому резерві та командиром бойового підрозділу бути вже не міг.

3) Згідно з Законом України про військову обов’язок і військову службу перебуваючи в резерві, Семен Семенченко не мав права керувати підрозділом і робити офіційні заяви від імені підрозділу. Таким чином, з 24.11.2014, командиром батальйону “Донбас” він вже не був.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2232-12

4) 19.02.2015 Семен Семенченко подав рапорт про звільнення, здав перепустку резервіста в частину 3027 і таким чином формально ніякого відношення до батальйону НГУ “Донбас” не має.

Додамо також, що формально до складу батальйону С.Семенченко був зарахований лише в серпні 2014 року. До того моменту, підрозділ перебував під управлінням В’ячеслава Власенко (позивний Філін) і успішно виконувало бойові завдання.

Всі заяви С.Семенченко на адресу офіційної сторінки батальйону “Донбас”, а так само спроби створити паралельно інші, нібито “офіційні” ресурси підрозділи є провокацією. Нагадуємо, що зовсім недавно подібного роду провокацією були заяви С.Семенченко про створення паралельного Генерального Штабу для добровольчих батальйонів і ця інформація була спростована офіційними заявами командирів добровольчих батальйонів.

Військові підрозділи не зобов’язані керуватися домислами цивільних осіб.