У бою під Карлівкою загинув “Дід”

middle_abf31b6d4d0da45febf21df70c3fed50

 
У бою під Карлівкою 23 травня 2014 загинув “Дід”.

Про свого батька написала його дочка. 60-річному бійцеві батальйону “Донбас”, тяжкопоранених в нерівному бою і чекаючому кадировців-терористів з двома гранатами, щоб підірвати себе і їх. Написала про те, як жив, якою людиною був. За що пішов воювати, чому вибрав таку долю.

“Ніхто з родини не міг його зупинити, але ми й не намагалися, ми вірили в нього, знали, що по-іншому він не може! Він завжди в своєму житті допомагав тим, кому потрібна допомога. Зараз же допомога потрібна Україні й нам усім, і він не міг дивитися з боку, залишаючись байдужим, як Україна і українці просять про допомогу.

Незважаючи на свій вік, тато залишався романтиком, не припиняючи мріяти. Зібравши всі свої таблетки, документи і запасне білизна, виїхав до батальйон. Той час, поки він був у “Донбасі”, він був щасливий, він знав, що Україна скоро переможе. Кожен раз, телефонуючи додому, посміхався, голос бадьорий, веселий, молодий …
 
Розповідав, які люди поруч з ним. Пишався тим, що він частина такого “батальйону”.

Нам хочеться на весь світ кричати, який у нас тато. Він завжди жив за принципом: “Люби Батьківщину більше, ніж своє життя. Серце віддай людям. Душу – Господу Богу. А честь залиш собі”. Так з ним і сталося. Душу віддав, а честь зберіг.

Ми назвемо його ім’я і розповімо все після перемоги. Так?

У бою під Карлівкою загинув “Дід”