Як тільки батальйон «Донбас» подав надію на звільнення все нових районів Донецької області, сталося поки незрозуміле.

Як тільки батальйон «Донбас» подав надію на звільнення все нових районів Донецької області, сталося поки незрозуміле. Хоча пояснення все-таки є. «Донбас» зрадили і інформація про наше пересуваннях стала відома терористам.

У районі с. Карлівка Донецької області батальйон “Донбас” потрапив у засідку і прийняв бій. Проти батальйону працювали автоматники, снайпери і РПГ. Є поранені (дані уточнюються). У лікарні одного з сусідніх міст перебувають 2 людини, 2 доставлені з блокпоста в лікарню, з них один в операційній хірургії, другий у травматологи. Біля лікарні з пораненими виставлена ​​охорона. Решта поранені чекають евакуації.

В даний момент зв’язку з бійцями заблокованими у Карлівці немає. Про подальший розвиток ситуації ми повідомимо коли відновимо зв’язок з представниками «Донбасу», які знаходяться в епіцентрі ранкового конфлікту і отримаємо більш чітку інформацію. На жаль, батальйон не обійшовся без втрат. Частина бійців «Донбасу» потрапили в полон або були вбиті. Поранено близько двадцяти бійців батальйону.

Від прес-центру Правого сектора надійшла інформація про те, що на допомогу українським патріотам з «Донбасу» прибули бійці Правого сектора, під прикриттям яких вдалося деблокувати батальйон і прикрити його відхід у район Красноармійська. Оскільки зв’язок прес-центру з батальйоном тимчасово перерваний, ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати дану інформацію.

Усвідомлюючи важливість проведення законних виборів і обрання легітимного Президента нашої держави, батальйоном «Донбас» було прийнято рішення взяти під охорону адміністративні будівлі, а також окружні та дільничні виборчі комісії в деяких районах Донецької області. Нагадаємо, що станом на 22.05.2014 взяті під контроль будівлі окружних виборчкомів у Великоновосілківському, Добропільському, Олександрівському, Володарському та Красноармійському районі.

– Ми робимо це з метою недопущення терактів і провокацій на комісіях, тиску на членів окружних та дільничних комісій, для запобігання викрадень виборчих бюлетенів з дільниць. Зараз наше завдання – забезпечення виборів у цих районах максимально безпечно для їх мешканців. Завдяки діям, спрямованим на захист Донецької області та забезпечення правопорядку в регіоні і спокою громадян Донбасу, все більше районів стають дійсно безпечними, – заявив учора Семен Семенченко.

Що стосується роботи окружних і дільничних виборчих комісій – вони йдуть практично без збоїв. Дільничні комісії вже повністю сформовані і працюють. Ними вже отримано реєстр виборців, бюлетені та печатки. Комісії укомплектовані всією основною технікою, необхідною для її функціонування.

“Донбас” дійсно зумів за 3 тижні проявити себе з сильної сторони і продемонстрував усім силу духу та патріотизму донеччан. Незважаючи на свою формальну незалежність і непідконтрольність, батальйон координує свої дії з керівництвом АТО, українською армією, правоохоронцями. А головне, що на відміну від псевдо-республіки ДНР, бійцям “Донбасу” дійсно вдалося налагодити партнерські, дружні відносини з місцевими жителями і заслужити їх довіру.

Для довідки: Довгий час існувала неофіційна думка, що батальйон «Донбас» формувався завдяки підтримці Правого Сектора і є його структурним підрозділом. Ми спростовуємо цю інформацію. Батальйон “Донбас” – добровольчі незалежне об’єднання, що складається з патріотично налаштованих мешканців Донецької області, хоча до складу входить навіть кілька представників інших міст України. Станом на сьогодні, до складу “Донбасу” входить 120 осіб. Командує батальйоном Семен Семенченко, який три тижні тому і створив “Донбас”. Ще раз акцентуємо вашу увагу на тому, що «Донбас» веде свою взаємодію та координацію з Правим Сектором рівно на тих же умовах, що і з іншими силовими структурами, діяльність яких спрямована на збереження територіальної цілісності України і оборону Донецької області.