Україна – не ворог!

Зусиллями Кисєльовської пропаганди, багатомісячними пошуками міфічних “бандерівців” і “Правого сектору”, страшилками про страшних “диверсантів ГРУ”, трансльованими українськими та російськими ЗМІ, психіка звичайного жителя Донбасу доведена до вкрай сумного стану. Це ще одна проблема, яку належить вирішити після Перемоги – повернути наших братів і сестер в нормальний стан – стан мирного часу.

Батальйон “Донбас” спільно з рядом громадських організацій готовий допомогти жителям Великоновосілківського району Донецької області пройти психологічну реабілітацію, підлікувати деякі хронічні захворювання, що загострилися в результаті постійного стресу, побачити Центральні та Західні частини України. Вас чекають ваші брати і сестри з інших областей. Вони готові прийняти вас, показати справжню Україну і українців, розвіяти погані казки про “страшних націоналістів”.

Розміщення в санаторіях від Моршина до Сум, оплата проїзду, харчування та програм реабілітації здійснюється за рахунок приймаючої сторони.

Жителям Великоновосілківського району Донецької області для участі в програмі психологічної реабілітації необхідно звертатися до представників батальйону “Донбас” у приміщення Великоновосілківської районної державної адміністрації.

Жителям інших районів Донецької області для участі в програмі психологічної реабілітації звертатися за телефоном 099-166-42-03.

Ми скоро прийдемо і до вас, але готові витягти вас і підключити до програми вже зараз.
Батальйон “Донбас” бере на себе забезпечення безпеки громадян, що виїжджають на реабілітацію.

Слава Україні!