На запрошення організаторів мітингу батальйон оборони “Донбас” відправив два взводи для охорони в Красноармійськ.

Ватників заздалегідь збирали по соцмережам “бити заєдинщиків”. У зв’язку з явною  перевагою звезених з усього району сепарастів була обрана тактика “Зомбі”. Запустили чутки, що “правий сектор” вивантажується на вокзалі, “зомбі” слухняно розділилися на дві частини. Одна тупо гойдалася на місці, очікуючи міфічні поїзди, друга, менша пішла кошмарити людей на мітингу.

Цю меншу частину вдалося розділити ще на дві. Людей, на жаль, було небагато, але це допомогло швидко відвести їх в адміністрацію, а звідти вивезти на машинах. Втрат, як і на вчорашньому автопробігу в Красноармійську немає.

Тактика “зомбі” далі також продовжувала спрацьовувати, але через велику кількость “пацієнтів” другу частину плану не вдалося довести до кінця. Пустили чутку, що “правого сектора” трохи і він в районі кладовища :-) Типу можна йти і є (тобто бити).

Натовп тупо і довго думав, нарешті колективний мозок в особі організаторів спрацював і з стогонами “ро-ссі-я” всі рушили до цвинтаря. На жаль, затримав їх український прапор на житловому будинку. Не вірячи своїм очам, сепарасти розглядали “страшний символ бандерівців” потім, штовхаючись і простягаючи руки, полізли його знімати. Від захоплюючого заняття їх відволікла поява чергової чутки про те, що до “правого сектору” приєдналися “американці”. Розрахунок був на те, що піде менша частина, але  стадний інстинкт і боягузтво “патріотів Донбасу і путіна” визначили по-іншому. Вони поперлися всім натовпом.

Наші автобуси від’їхали метрів на 500 і знову зупинялися, потім повторювали маневр, поки до натовпу не приєдналися летючі загони таксистів і два автобуси. Автозомбі намагалися блокувати і гнатися хвилин двадцять поки з усього розмаху не налетіли на наш блокпост.

Претензій до роботи міліції не було: з самого початку їм чітко було пояснено, що у разі побиття людей-відкриємо вогонь на ураження. Та й, навіть їх, уже добряче дістали “борці за народне щастя”.

Все добре, що добре закінчується.